Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Maciejowa

Maciejowa, małopolskie

  • 520 000 zł
  • 65,08 m²
  • 7 990,17 zł/m²

Zdjęcie

Marta Faściszews...

Skontaktuj się

Mieszkanie Maciejowa

Maciejowa, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

520 000 zł

65,08 m²

7 990,17 zł/m²

Mieszkanie Maciejowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

520 000 zł 65,08 m² 7 990,17 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 520 000 zł (7 990,17 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 65,08 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, jednopoziomowe
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Perfect, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3930/NPR/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogródek, zlokalizowane w Maciejowej - dzielnicy Jeleniej Góry.
W skład powierzchni 65,08m2 wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i ogródek
- dwie odrębne sypialnie
- duża łazienka z prysznicem i toaletą
- przedpokój
Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest gotowe do zamieszkania. (...)

Agent

Marta Faściszewska

515 800...

515 800 996

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Faściszewska

515 800...

515 800 996

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości